Kai veja bus paruoša vešėti, gėlynuose savo eilės pražysti lauks gėlės, tvoros žibės ir stovės tvirtai, lauko terasoje auš puodelis arbatos bus daug maloniau sulaukti pavasario. Nemažos dalies žmonių problema yra darbų atidėliojimas, o tada visų jų suspaudimas, sugrūdimas į vieną laiką.

Taip pavasariniai darbai virsta kankyne, rodos, kad jie niekada nesibaigs ir su kiekvienais metais šiltųjų metų laiko laukiama vis mažiau. Pavasaris ima asocijuotis su nesibaigiančiu darbymečiu, kuriam nebus nei galo, nei krašto.

Tačiau jeigu išmoksite tinkamai planuotis laiką, sudėlioti savo darbus laike ir sąžiningai juos vykdyti darbai nevirs didele problema. Pripažinkite, juk tikrai geriau sugaišti šiek tiek laiko ir patikrinti būsto vamzdyną, vamzdžių sujungimas, nei vėliau ašaroti dėl sprogusio vamzdžio. Lygiai taip pat žymiai geriau apžiūrėti žiemą iškentėjusią tvorą ir ja pasirūpinti, nei per ilgai delsus suvokti, kad jos išgelbėti nebe pavyks ir teks namus apjuosti nauja tvora. Tvoros kaina nėra milžiniška, tačiau tai visai nebūtinos papildomos išlaidos, jeigu senoji jūsų tvora dar būtų galėjusi kuo puikiausiai tarnauti, jeigu tik nebūtumėte pagailėję laiko ja tinkamai pasirūpinti.

Esant gražiai dienai, šviečiant saulei tokie lauko darbai gali tapti visai malonūs, pagalvokite jūs leidžiate laiką gryname ore ir rūpinatės tuo, kas jums svarbu, kas nemalonaus čia gali būti?

Norėdami įgyvendinti savo verslo idėją, pirmiausia turite įsteigti įmonę, kurią jums reikės įregistruoti. Tai padaryti galima dviem būdais: arba internetu, arba patvirtinant notarų biure. Suprantama, kad įmonių steigimas internetu yra greitesnis ir netgi pigesnis būdas. Ekspertų teigimu, trumpiausias laikas, per kurį galima įsteigti naują įmonę, yra keturios darbo dienos. Tokiu atveju paprastai naudojami pavyzdiniai įmonės steigimo dokumentai, o verslininkui svarbiausia turėti galiojantį elektroninį parašą. Taip sutaupysite ir laiko ir pinigų, bet gyvai pabendravę su notaru, galite sulaukti vertingų jo patarimų, o tai ypač aktualu pradedantiesiems verslininkams. Tačiau šiuo atveju įmonės steigimo laikas priklausys ir nuo to, kaip greitai notaras galės patvirtinti jam pateiktus įmonės dokumentus. Atkreipkite dėmesį, kad įmonės steigimas užtrunka dar ir tais atvejais, kai ją steigia ne vienas asmuo, o keletas. Keliems asmenims suderinti savo veiksmus, paprastai prireikia daugiau laiko.

Jaunieji verslininkai dažniausiai mėgsta steigti uždarąsias akcines bendroves arba mažąsias bendrijas. Jeigu jūs nusprendėte steigti uždarąją akcinę bendrovę, atkreipkite dėmesį, kad jums bus reikalingas minimalus įstatinis kapitalas (ne mažiau kaip 2,5 tūkst. eurų). Tuo tikslu turite banke atidaryti kaupiamąją sąskaitą ir įmokėti nurodytą sumą, o bankas jums išduos atitinkamą pažymą dėl įstatinio kapitalo. Kiti įmonės steigimui būtini dokumentai – tai steigimo sutartis, nustatanti įmonės steigimo sąlygas, steigiamos įmonės įstatai, apibrėžiantys įmonės tikslus, jos valdymo organus bei jų kompetenciją ir kt., steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas, patvirtinantis valdymo organų narius. Suprantama, kad įmonė turi būti įsteigta kokiose nors konkrečiose patalpose. Tad jums reikia numatyti tokias patalpas ir gauti jų savininko sutikimą. Jeigu tos patalpos yra įkeistos, tokiu atveju būtinas ir kreditoriaus ar kreditorių sutikimas.

Kam bent kartą teko susidurti su įmonės buhalterija, puikiai žino, kad tai itin sudėtingas, daug žinių ir laiko reikalaujantis darbas. Todėl vis dažniau verslininkams praverčia buhalterijos paslaugos Lietuvoje. Tai tokios įmonės, kurios gali profesionaliai pasirūpinti Jūsų įmonės finansais, jos administravimu, ataskaitų ruošimu ir kitais su buhalterija susijusiais reikalais. Tai populiari paslauga, leidžianti Jums atsikvėpti ir nesikankinti sprendžiant buhalterio darbo lygtis.

Jeigu ir Jums atrodo, kad įmonės buhalterio kėdė ne tokia minkšta, pats laikas pagalvoti apie tai, kad gal ir Jums verta susirūpinti profesionaliu buhalteriu. Dažniausiai visi jie siūlo kasdienes ir reguliariai įmonėms reikalingas buhalterines paslaugas.

Jei jūs esate buhalterinės apskaitos specialistas, turbūt jums jau yra tekę pastebėti, jog paprasti žmonės bei daugelio įmonių savininkai neretai turi ganėtinai ribotas žinias apie buhalterinę apskaitą bei jos tvarkymą. Tai kartais gali nemenkai apsunkinti jūsų darbą. Tačiau yra būdas to išvengti. Kodėl nesukūrus informacinės svetainės apie buhalteriją ir visas jos vingrybes? Juk buhalterija yra tokia plati sritis.

 

Juk lankydamiesi tokioje svetainėje paprasti žmonės bei įvairių įmonių vadovai tūrėtų galimybę rasti jiems naudingos informacijas. Be kita ko, tai reikštų, jog taptų žymiai labiau išsilavinę šioje srityje. O tai, savo ruožtu, pagelbėtų jiems lengviau suprasti bei suprasti įvairius atsakymus į buhalterinės apskaitos klausimus.

 

Turbūt akivaizdu, jog su apsiskaičiusiu klientu dirbti visuomet yra žymiai lengviau. Toks klientas geriau išmano klausimo dėl kurio kreipiasi į jus specifiką, o tai garantuoją lengvesnį bendradarbiavimą ir vienas kito supratimą. Tad kaip sukurti gerą internetinę svetaine apie buhalteriją?

 

Visų pirma, reikėtų sukurti tam tikras temų kategorijas, pavyzdžiui, pvm mokestis ar panašias, kurios apimtų temas susijusias su dažniausiai iškylančiais klausimais apie buhalterinę apskaitą. Stenkitės tose kategorijose turinį pateikti taip, jog jis būtų lengvai suprantamas visiems jūsų svetainės lankytojams bei skaitytojams.

 

Tikrai neverta kalbėti labai sudėtingais žodžiais bei terminais, juk tuomet tik atstumtumėte potencialius klientus ar skaitytojus. Jau verčiau rinkitės žodyną, kuris būtų suprantamas daugeliui. Taip galėsite būti tikri, jog iš tiesų padedate savo skaitytojams, o ne tik dar labiau juos visiškai be reikalo klaidinate. Juk žmogus, kuris ateina į savaitę, kurioje pateikiama informacija apie buhalterinę apskaitą dažniausiai tikisi, jog viskas joje bus pateikta paprastai ir aiškiai, o ne sudėtingai ir suprantamai tik šios srities profesionalams.

 

Kaip jau turbūt supratote, turinys tūrėtų būti vienas svarbiausių dalykų jūsų svetainėje apie buhalterinę apskaitą. Vis dėlto, nors turinys ir yra labai svarbus, tačiau svarbus tikrai ne jis vienintelis. Tad į ką dar vertėtų atkreipti dėmesį norint sukurti šaunią ir patrauklią lankytojams, klientams bei skaitytojams internetinę svetainę apie apskaitą? Žinoma, tikrai neverta pro akis praleisti tinkamo dizaino.

 

Tai, jog jūsų tinklapis yra apie buhalterinę apskaita visiškai nereiškia, jog galima nekreipti dėmesio kaip jis atrodo. Juk šiais laikais vizualumas yra labai svarbus. Vos per kelias sekundes įmanoma patraukti lankytojų dėmesį, o tuo tarpu lygiai per tiek pat laiko įmanoma ir jį prarasti. Tad jūsų tinklapio dizainas gali būti vienas iš lemiamų faktorių, kurie apspręs jūsų lankomumą.

 

Internetinių tinklapių kūrimo ekspertai vieningai sutaria, jog tokio tipo informacinėms svetainėms labai svarbu pasirinkti tinkamą dizainą. Juk dizainas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris gali lemti ar žmogus, kuris užsuks į svetainę norės praleisti joje pakankamai daug laiko. Tad patarimas investuoti į dizainą yra tikrai auksinis patarimas, kuriuo tūrėtų vadovautis visi, kurie svajoja sukurti savo internetinę svetainę apie apskaitą.

 

Tiesą sakant, šie puikūs patarimai galioja ne tik tiems, kurie nori sukurti internetinį tinklapį apie buhalterinę apskaitą, bet ir visiems kitiems, kuriuos domina dalintis savo turima informacija su kitais ir daryti tai profesionaliu būdu. Turėkite omenyje, jog tinkamai pateiktas turinys bei patrauklus dizainas gali garantuoti jums sėkmę. Kaip jau minėjome, net nesvarbu apie ką kuriate savo internetinį tinklapį bei kokias temas jame nagrinėsite, viskas priklauso tik nuo jūsų įdėtų pastangų.

Jei jums nors kartą gyvenime yra tekę rūpintis paminklo paieška, turbūt žinote, jog tai gali būti ilgas bei ganėtinai varginantis procesas. Juk reikia apsvarstyti tiek daug detalių, kurios yra itin svarbios. Ką daryti, kad paminklo paieškos procesas netaptų kančia? Visi ekspertai vieningai sutaria – paminklu reikia pradėti rūpintis kuo anksčiau. Mat, paminklai yra tokia prekė, kurią pagaminti užtrunka laiko. Be kita ko, dar daugiau laiko užtrunka tol, kol žmogus išsirinka, kokį paminklą ruošiasi pirkti. Paminklu pradėję rūpintis iš anksto tikrai išvengsite daugelio rūpesčių, kurie asocijuojami su paminklo paieška.paminklai

Pavyzdžiui, turėsite pakankamai laiko įsitikinti, jog paminklai kainos atžvilgiu gali skirtis dvigubai ar net trigubai, nors iš pažiūros atrodo labai panašūs. Tai – naudinga informacija tiems, kurie nenori švaistyti pinigų ir ieško pačios geriausios prekės už pačią geriausią kainą. Taigi, akivaizdu, jog šioje paieškoje – laikas yra jūsų sąjungininkas. Nepalikite paminklo paieškos paskutinėms savaitėms ar paskutiniam mėnesiui. Kuo anksčiau pradėsite rūpintis paminklu – tuo geresni rezultatai jūsų laukia. Didelis šansas, jog pradėję rūpintis paminklo paieška iš anksto, turėsite galimybę net ir itin aukštos kokybės paminklą įsigyti ganėtinai pigiai.

Dar viena priežastis, kodėl verta paminklo paiešką pradėti iš anksto yra ta, jog taip suteiksite meistrams daugiau laiko ir tai užtikrins, jog neįvyks kokių nors neplanuotų nesklandumų. Taigi, akivaizdu, jog tikrai verta pradėti rūpintis paminklu iš anksto. Taip pat, pradėję paminklo paiešką iš anksto, turėsite daugiau laiko apsvarstyti tai, kokį paminklą norite rasti. Kuo daugiau pavyzdžių peržiūrėsite – tuo lengviau bus apsispręsti ko norite. Tai labai paprasta taisyklė, kuri puikiai veikia praktikoje.

Ką daryti, jei vis dėlto, dėl kokių nors nenumatytų priežasčių, nespėjote pradėti paminklo paieškos iš anksto? Neverta jaudintis, rinkoje yra daug puikių įmonių, kurios pagamins paminklą skubos tvarka ir jums nereikės jausti nei trupučio streso. Kaip tokias paminklus gaminančias bei paminklais prekiaujančias įmones surasti? Žinoma, bene geriausias būdas ieškoti – internete. Garantuojame, jog jau po kelių sekundžių rasite galybę dėmesio vertų įmonių, kuriu siūlomais paminklais verta pasidomėti.

Kaip ten bebūtų, visiškai nesvarbu ar paminklo paieška pradėjote likus bent keliems mėnesiams iki jo planuojamo pastatymo ar vis dėlto nespėjote ir pasilikote šį reikalą paskutinei minutei – svarbiausia nepasimesti. Tad, tinkama komunikacija pagelbės bet kokioje situacijoje. Kai išsirinksite jus dominančias įmones, nedvejokite ir su jomis visomis susisiekite. O kai susisieksite su įmonėmis, galėsite jų paklausti dominančių klausimų ir išsiaiškinti visas rūpimas detales apie jus dominančius paminklus, jų rūšis, kainas bei kitas svarbias specifikacijas, kurios gali daryti įtaką jūsų galutiniam paminklo pasirinkimui.

Taigi, peršasi išvada, jog verta kuo anksčiau pradėti paminklo paieškas. Taip galima išvengti įvairių nesklandumų, kurie dažniausiai būna nenumatyti. Vis dėlto, net jei ir nespėjote laiku pradėti paminklo paieškų – tikrai neverta nuleisti rankų. Mat, rinkoje yra gausybė puikių įmonių, kurios užsiima paminklų gamyba bei jų pardavimu. Tad, tokie, savo srities ekspertai, nepaliks jūsų likimo valiai. Tiesiog svarbu, kad bent jau abstrakčiai žinotumėte, ko ieškote. Tokiu atveju, konsultantai jums tikrai padės išsirinkti optimaliausią variantą visais atžvilgiais, įskaitant ir kainos. Atminkite, jog geriausias kainos bei kokybės santykis turi būti vienas iš pagrindinių jūsų kriterijų, kai ieškosite paminklo savo artimam giminaičiui ar mylimam draugui, kuris deja paliko gyvųjų gretas.

buhalterine apskaita

 

Jeigu nusprendėte samdyti buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, tokiu atveju ji tvarkys jūsų įmonės buhalterinę apskaitą ir tuo pačiu gali atlikti kai kuriuos kitus jūsų įmonei naudingus darbus. Paprastai samdomos įmonės veda visą buhalterinę apskaitą, rengia finansines ataskaitas, skaičiuoja įmonės darbuotojų darbo užmokestį, valstybinėms institucijoms tiekia reikiamas ataskaitas, deklaracijas ir pan., rengia įvairius įgaliojimus ar įsakymus, reikalingus buhalterinei apskaitai užtikrinti, konsultuoja samdančią įmonę apskaitos, mokesčių ir finansiniais klausimais bei tvarko atitinkamus dokumentus ar sutartis ir pan. Priklausomai nuo samdančios įmonės poreikių gali būti teikiamos šios papildomos paslaugos: rengiama bendra įmonės apskaitos politika, sutvarkoma apleista buhalterinė apskaita, konsultuojama dėl darbo teisės klausimų, rengiami personalo dokumentai ir kt. Taip pat buhalterinės apskaitos įmonės savo klientus aprūpina dokumentų šablonais bei konsultuoja įvairiais klausimais, susijusiais su dokumentų rengimu, gali klientui padėti įsteigti įmonę.

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančiose įmonėse dirba kompetentingi specialistai, sukaupę reikiamą buhalterinės apskaitos ir mokesčių tvarkymo patirtį, Visais atvejais šios įmonės bei jose dirbantys specialistai garantuoja savo klientų informacijos konfidencialumą. Savo ruožtu kliento įmonei sumažėja darbuotojams skiriami kaštai, nes nebereikia mokėti atitinkamų personalo mokesčių, atostoginių išmokų, apskritai kurti naujos darbo vietos, tai reiškia, kad nereikia pirkti kompiuterio bei reikalingų darbui apskaitos programų ir pan.

apskaita

Iki kiek metų žmogus gali vadintis jaunuoliu? Iki 23? O gal 25? Valstybė žino konkretų skaičių ir jo laikosi – 29 metai. Iš kur toks skaičius? Pasirodo, valstybė remia jaunuosius verslininkus iki 29 metų, suteikdama jiems galimybę net nemokamai steigti įmones.

 

UAB steigimas užtrunka apie savaitę. Pats procesas su savininkais užtrunka vos valandą. Jo metu savininkai turi patvirtinti keletą dokumentų savo elektroniniu parašu ir tiek. Visi dokumentai VĮ „Registrų centras“ pateikiami internetu, nes notaro biure kainuoja daug daugiau.

Lieka viena problema – koks bus įmonės registracijos adresas. Kartais jaunimas įsigudrina el. parašu aprūpinti savo senelius, gyvenančius kaime ir užregistruoja savo įmones jų namuose. Siunčiamus reklaminius laiškus vėliau šie panaudoja krosnelės kūrimui… Bet yra ir speciali paslauga – registracijos adreso suteikimas, kuri padeda jaunimui, nuomojančiam patalpas ir neturinčiam savo nekilnojamojo turto.

Dabar UAB steigimas, bei apskaita jaunimui – ypač nesudėtingas, nors yra ženklų, kad greitu metu lengvatos dings.

Tam, kad apsauga Jūsų nenuviltų, siūlome kreipiantis į saugos tarnybą užsisakyti kelis apsaugos būdus. Šiame straipsnyje aptariami du populiariausi: signalizacijos ir vaizdo įrašymas. Svarbu susipažinti tiek su viena, tiek su kita saugos užtikrinimo sistema. Pradėkime nuo signalizacijos.vaizdo irasymas

Jei iki šiol dvejojate, ar Jūsų nuosavybei saugoti reikalinga signalizacija, pateiksime Jums keletą ne itin malonių, bet verčiančių susimąstyti faktų:

 • Daugėja žaibiškų vagysčių ne tik iš parduotuvių, bet ir iš gyvenamųjų namų. Net jeigu kažką pastebėję kaimynai būtų pakankamai pilietiški pranešti apie įsilaužimą, policija tikrai nespėtų aplenkti ir sučiupti žaibiškai veikiančių vagišių. Štai šiuo atveju ir reikalinga signalizacija, suveikusi, ji atbaidys vagišius, nes šie nenorės pakliūti apsaugos ekipažui ar specialiosioms tarnyboms į rankas;
 • Gyvenate individualiame name? Tada signalizacija Jums itin reikalinga, nes į individualaus namo apsaugą atsižvelgti kviečia ir statistika: net 75 proc. vagysčių vykdoma iš privačių namų. Tačiau ir mieste individualų namą turintys gyventojai neturėtų pastato saugumo palikti atsitiktinumui;
 • Apsaugos tarnyba įrengs Jūsų namui signalizaciją, kuri bus sujungta su specializuotu budėjimo centru, t. y. vieta, kurioje ištisą parą budi operatorius. Signalizacija namui – šimtaprocentinė saugumo garantija ir operatyvus reagavimas į bet kokią pavojų keliančią situaciją. Apsaugos tarnyba garantuoja visą parą trunkantį budėjimą ir žaibišką reagavimą į suveikusį signalą;
 • Tačiau ir daugiabučių gyventojai turėtų susirūpinti savo saugumu. Paplitusi klaidinga nuomonė, kad gyvenant daugiabutyje su kodine laiptinės spyna, butas yra apsaugotas. Tai netiesa – nors į individualius namus vagišiai taikosi dažniau, vis dėlto buto apvogimo tikimybė išlieka nemaža – 25 procentai visų vagysčių.

Plačiau apie signalizacijos veikimo procesą: vagišiui bandant įsilaužti įvyksta namo apsaugos perimetro pažeidimas, suveikia signalizacija namui, pavojaus signalas iš objekto (Jūsų namo) pasiekia budėjimo vietą ir operatorius perduoda pranešimą apie pavojaus signalą budinčiam ekipažui. Šis išvyksta į nusikaltimo vietą ir neutralizuoja pavojų.

Signalizacija butui tapo viena labiausiai paplitusių šių dienų apsaugos sistemų, tai liudija ir sostinėje bei kituose didžiuosiuose miestuose ypač išaugusi naujos statybos gyvenviečių paklausa. Ne paslaptis, kad tokie objektai – tikras masalas nedorų kėslų turintiems ir pasipelnyti dorų piliečių sąskaita siekiantiems asmenims. Priminsime, kad tokių vagysčių procentas siekia 25 nuošimčius visų įsilaužimų.

Dabar aptarkime kitą apsaugos būdą – vaizdo įrašymą. Primename, kad dar straipsnio pradžioje minėjome, kad vaizdo įrašymas, suderintas su signalizacijos pajungimu Jūsų turto apsaugai – optimaliausias sprendimas.

Kodėl Jums reikalingas vaizdo įrašymas? Vaizdo įrašymas suteikia galimybę būsto ar biuro (ar kito objekto, skirto apsaugai) šeimininkui jam tinkamiausiu metu matyti, kas vyksta dominančio objekto perimetre ar jo viduje. Vaizdo įrašymas XXI amžiuje – būtinybė ir pagrindinė kompleksinės apsaugos sistemos sudedamoji dalis, dėl kurios tampa įmanomas visų objekto saugos užduočių įgyvendinimas (visų sudėtingumo lygių).

Vaizdo įrašymo įrenginiai, pagal savo pobūdį, skirstomi į dvi dideles grupes, priklausomai nuo tipo:

 • Analoginiai vaizdo įrašymo įrenginiai.
 • Skaitmeniniai vaizdo įrašymo įrenginiai.

Skaitmeniniai vaizdo įrašymo įrenginiai sugeba ne tik fiksuoti duomenis ir juos analizuoti, gaudami signalus iš laidinių ir belaidžių kamerų, bet ir fiksuoti įrengtų saugos daviklių, pvz.: priešgaisrinių, signalus.

Taigi tiek vaizdo įrašymas, tiek signalizacija, veikiantys kartu, lemia efektyvesnį Jūsų turto saugumo lygį, o tai reiškia, kad Jūs būsite ramesni ilgesniam laikui be priežiūros palikdami namus ir galėsite susikoncentruoti į svarbesnius reikalus: darbą, poilsį su šeima ar verslą, ir pan.

apsaugos sistemos kaunas

Pakalbėkime apie apsaugos sistemas, kurias įvairios saugos tarnybos siūlo kauniečiams. Kaunas neišsiskiria ypatinga kriminogenine situacija. Ji visoje Lietuvoje panaši. Tačiau apsaugos sistemos Kauno gyventojams lygiai taip pat svarbios, kaip ir kitų Lietuvos miestų piliečiams. Taip yra todėl, kad padažnėjo bandymų apvogti parduotuves, ir realiai įvykdytų vagysčių iš jų, kurioms kelio nespėjo užkirsti apsaugos pareigūnai. Šioje vietoje patariame parduotuvių savininkams susimąstyti apie rūko užsklandos apsaugos sistemos įsirengimą. Tai itin efektyvi apsauga nuo vagysčių. Tačiau apie tai – kitame straipsnyje.

Pakalbėkime dar apie kriminogeninę situaciją Kaune. Aptariant šią temą, svarbu paminėti, kad padažnėjo ir sukčiavimo atvejai, plėšimai, vis dažniau tiek taikūs, savigynai ginklą laikantys, tiek piktų kėslų turintys asmenys neteisėtai laiko ginklus. Tai kelia pavojų kiekvienam Kauno gyventojui. Todėl apie turto ir gyvybės apsaugą turi susimąstyti ne tik verslininkai (kaip minėta anksčiau), bet ir kiekvienas kaunietis atskirai bei bendruomeniškai.

Apie bendruomenių apsaugą prakalbome todėl, kad šiuolaikinės apsaugos sistemos Kauno gyventojams (kaip ir kitų miestų piliečiams) suteikia galimybę saugoti ištisas gyvenvietes. Tokiu atveju tam tikrame mikrorajone nuolat budi apsaugos įmonių ekipažai.

Dar vienas protingas sprendimas, renkantis apsaugos sistemas, – apsaugos kameros. Pasamdę apsaugos įmonę ir įdiegę apsaugos kameras, pasirūpinsite savo saugumu visapusiškai ir būsite užtikrinti, kad jūsų butą / namą / biurą stebi profesionalai, pasiryžę žaibiškai reaguoti į pavojų ir jį panaikinti.

Apsaugos kamerų privalumai:

 • Apsaugos kameros kasdien pinga, dėl spartaus techninio tobulėjimo;
 • Apsaugos kameros sukurs galimybę Jūsų turtą stebėti tiek Jums, tiek apsaugos firmos operatoriams;
 • Įvykus nusikaltimui, kurį užfiksuoja apsaugos kameros, Jūsų pasirinktos, šiuos įrenginius aptarnaujančios, Kauno apsaugos įmonės darbuotojai pasirūpins, kad visomis jiems įstatymo leidžiamomis priemonėmis būtų užkirstas kelias nusikaltimui.

Dar svarbu paminėti, kokių tipų būna apsaugos kameros. Remdamiesi šia informacija, išsirinksite tinkamiausią.

 • Analoginės apsaugos kameros. Tokiomis kameromis racionalu aprūpinti nedideles patalpas. Šiuo atveju vaizdo įrašymas atliekamas į video magnetofoną.
 • Skaitmeninės apsaugos kameros. Šios kameros naudojamos, siekiant užtikrinti aukštą apsaugos lygį itin svarbiems objektams arba objektams, esantiems skirtingose teritorijose. Jie sujungiami į kompleksinę apsaugos sistemą.

Diegdami apsaugos kameras, galite būti tikri, kad tiek jos, tiek kitos apsaugos sistemos, diegiamos Kaune nieko neatsilieka nuo Kituose Europos didmiesčiuose diegiamų analogų. Patalpų apsaugos sistemos, skirtos tiek butams, tiek individualiems namams ar verslo objektams, kuriamos taip, kad būtų apsaugotas ne tik pats objektas, bet ir jo teritorija ar statybvietė (jei pastatas nebaigtas rengti). Tokia apsaugą garantuoja apsaugos ir priešgaisrinės saugos davikliai. Jeigu turite rūsį, Jums, greičiausiai, prireiks ir daviklių, fiksuojančių galimą vandens užliejimą. Taigi apsaugos sistemos, diegiamos Kaune, ir kituose Lietuvos miestuose, gali susidaryti iš daugelio daviklių, kurių kiekvienas saugos objektą nuo įvairių pavojų. Patalpų apsaugos sistemos jau kasdien tobulėja – Jums belieka išsirinkti.

Norite turėti patikimą ir be jokių nesklandumų veikiančią apsaugos sistemą? Kaune veikiančios saugos įmonės turi ką pasiūlyti. Jos garantuoja, kad diegiamos apsaugos sistemos turės visu reikiamus sertifikatus ir veiks be priekaištų. Kreipdamiesi dėl apsaugos sistemos Kaune sulauksite profesionalios konsultacijos, operatyvaus ir kompetentingo darbo ties Jūsų saugomu objektu.

Kad ir kokio sudėtingumo būtų Jūsų apsaugos poreikių įgyvendinimas, neabejokite, apsaugos sistemos Jums bus įdiegtos ir prižiūrimos bei stebimos tikrų savo darbo specialistų, o į pavojaus signalus bus reaguojama operatyviai ir sklandžiai.